Ткаенина производителот и фабрика од Кина

Микрофибер полиестер ткаенини

» Микрофибер полиестер ткаенини

 • Микрофибер полиестер ткаенини праска кожата 125 GSM Водоотпорен Пу слој

  КАТЕГОРИЈА и етикети:
  Микрофибер полиестер ткаенини

  ткаенина Карактеристики:

  100% Полиестерски микрофибер, праска Завршени, Пу водоотпорен слој

  користење: јакна, краток одбор, панталони, Насловна Текстил, итн.

  висока colorfastness, одделение 3-4

  Тежина: 125 gsm

  ширина: 150 цм

  пребарување
  • спецификации
  • ткаенина Фото
  • Сертификат

  Микрофибер полиестер праска кожата Fabric125 GSM Водоотпорен Пу слој

  Тип на снабдување: Направете по нарачка

  материјал: 100% полиестер

  тип: Микрофибер полиестер ткаенини

  предиво брои: 75D * 150D

  густина: 146*94

  моделот: обична обоена

  Тежина: 125 gsm

  ширина: 60 инчен

  Технологија: плетени

  користење: облека, краток одбор, јакна, дtc

  Завршени: водоотпорен

  пакет: Со ролна или во согласност со барањата на клиентот.

  Сертификат: Oeko-Tex стандард 100, EN, SGS, НЕГОВИТЕ

  испорака Детална: 15 дена да 30 дена

  контакт Haiming
  Е-пошта: [email protected]
  мобилен: 008615051486055
  Skype: hmchen1988
  WeChat &whatsapp: 008615051486055

  Микрофибер полиестер ткаенини праска кожата 125 GSM Waterproof Pu Coating Front Side No.1

  Микрофибер полиестер ткаенини праска кожата 125 GSM Waterproof Pu Coating Front Side No.2

  Микрофибер полиестер ткаенини праска кожата 125 GSM Waterproof Pu Coating Front Side No.3

  Микрофибер полиестер ткаенини праска кожата 125 GSM Waterproof Pu Coating Front Side No.4

  Микрофибер полиестер ткаенини праска кожата 125 GSM Waterproof Pu Coating Both Sides No.1

  Микрофибер полиестер ткаенини праска кожата 125 GSM Waterproof Pu Coating Both Sides No.2

  Испраќам барање ( ние ќе се вратам вас, како е можно поскоро )

  име:
  *
  Е-пошта:
  *
  порака:

  верификација:
  1 + 9 = ?

  Можеби ви се допаѓа, исто така,