Ткаенина производителот и фабрика од Кина

Микрофибер полиестер ткаенини

» Микрофибер полиестер ткаенини

 • Микрофибер полиестер ткаенини праска кожата 105 GSM

  КАТЕГОРИЈА и етикети:
  Микрофибер полиестер ткаенини

  ткаенина Карактеристики:

  100% Полиестерски микрофибер, праска Завршени

  користење: јакна, краток одбор, панталони, Насловна Текстил, итн.

  висока colorfastness, одделение 3-4

  Тежина: 105 gsm

  ширина: 150 цм

  пребарување
  • спецификации
  • ткаенина Фото
  • боја картичка
  • Сертификат

  Микрофибер полиестер ткаенини праска кожата 105 GSM

  Тип на снабдување: Направете по нарачка

  материјал: 100% полиестер

  тип: Микрофибер полиестер ткаенини

  предиво Грофот: 75D * 150D

  густина: 146*79

  моделот: обична обоена, праска Завршени

  Тежина: 105 gsm

  ширина: 60 инчен

  Технологија: плетени

  користење: јакна, краток одбор, панталони, Насловна Текстил, итн.

  пакет: Со ролна или во согласност со барањата на клиентот.

  Сертификат: Oeko-Tex стандард 100, EN, SGS, НЕГОВИТЕ

  испорака Детална: 15 дена да 30 дена

  контакт Haiming
  Е-пошта: [email protected]
  мобилен: 008615051486055
  Skype: hmchen1988
  WeChat &whatsapp: 008615051486055

  Микрофибер полиестер ткаенини праска кожата 105 GSM предна страна бр.1

  Микрофибер полиестер ткаенини праска кожата 105 GSM предна страна бр.2

  Микрофибер полиестер ткаенини праска кожата 105 GSM предна страна бр.3

  Микрофибер полиестер ткаенини праска кожата 105 GSM предна страна бр.4

  Микрофибер полиестер ткаенини праска кожата 105 GSM предна страна бр.5

  Микрофибер полиестер ткаенини праска кожата 105 GSM двете страни

  Микрофибер полиестер ткаенини праска кожата 105 GSM боја картичка бр.1

  Микрофибер полиестер ткаенини праска кожата 105 GSM боја картичка бр.2

  Микрофибер полиестер ткаенини праска кожата 105 GSM боја картичка бр.3

  Микрофибер полиестер ткаенини праска кожата 105 GSM боја картичка бр.4

  Микрофибер полиестер ткаенини праска кожата 105 GSM боја картичка бр.5

  Микрофибер полиестер ткаенини праска кожата 105 GSM боја картичка бр.6

  Oeko-Tex стандард 100 Сертификат

  Испраќам барање ( ние ќе се вратам вас, како е можно поскоро )

  име:
  *
  Е-пошта:
  *
  порака:

  верификација:
  0 + 5 = ?

  Можеби ви се допаѓа, исто така,