Ткаенина производителот и фабрика од Кина

Услуги на клиентите

" Услуги на клиентите

Постојат дува предности од нормалните продавачи :

1, одлуки брзо примерок & достават:
Ние не сме само ткаенина материјал добавувачот, но исто така е една од синџирот на снабдување. Нормално ткаенина примерок материјали во парк, ние може да заврши на примерок во 3-4 дена, и тоа ќе биде испратена до год канцеларија со меѓународни изразат во текот на денот.

2, конкурентна цена:
Ние сме во град Shengze, Суджоу, на свила капитал во Кина. Си имаме свој ткаење фабрика и многу фабрики со добра соработка.

3, Специјалниот MOQ :
За некои предмети, ние само го прифати 1 единица за мали цел, без доплата.

4, Сигурен Способност за исполнување на вашата нарачка :
Ако не може да ја испорача вашата стока на време и наредби се врвот итна, ние ќе се емитува до вашиот магацин директно.

Ние сме во потрага очекуваме да имаат взаемно наградува бизнис асоцијација со купувачот во светот е,
pls, се чувствуваат слободни да допрат до нас.

производи категории :

Текстил решение ги опфаќа сите видови на полиестер ткаенини ширина од 150 см до 320 цм. Машини за боење, печатење, слој, сврзување, добра ткаење, и colorfastness, заврши со отпорен на вода, водоотпорен, УВ-заштита, дише, пламен retardant, итн.

Ние би сакале да се испрати неколку фотографии од нашите нови производи за вашиот референца од страна на e-mail на добивање на вашиот feedback.OR pls испрати некои технички пакет на вашиот моментов развојот на предмети за нашата понуда и земање примероци прв. (Јас ветувам дека ќе одговори на вас по добивање на вашето прашање е-маил .)

контакт начин :

Е-пошта: [email protected]
Мобилен Број: 008615051486055
Skype: hmchen1988
Whatsapp & WeChat проект: 008615051486055

Со почит,

Haiming Чен
Посно Текстил копродукции, ограничена
(Jiangsu, Кина. 215200)

 • Контактирајте не

   

  Прашања?
  86.15051486055
   

  [email protected]
  24 часа секој ден
  7 дена секоја недела