Ткаенина производителот и фабрика од Кина

Контактирајте не

" Контактирајте не

Посно Текстил копродукции, ограничена

адреса:
Nanma економска развојна зона, Shengze град, Wujiang, Суджоу Сити, Jiangsu, Кина. Поштенски код: 215228

мобилен телефон: 0086-15051486055

Е-пошта: [email protected]

 

Ако ви треба помош итно, Ве молиме јавете се Haiming Чен direclty на 008615051486055

контакт формулар

име:
*
Е-пошта:
*
порака:

верификација:
2 + 5 = ?