Ткаенина производителот и фабрика од Кина
КОИ СМЕ НИЕ

КОИ СМЕ НИЕ

Посно Текстил копродукции, Ограничено снабдување со врвен квалитет на полиестер платно, најлон ткаенина за облека, Насловна текстил, and technical textile, итн.
Зошто Изберете нас

Зошто Изберете нас

Посно Текстил снабдување листа на услуги, вклучувајќи производство, тест, испорака, развој на нов материјал, итн
Нашите главни производи

Нашите главни производи

Ние ги доставуваме добар квалитет на ткаенина со боење, печатење, слој, итн за облека, Насловна текстил, технички текстил.
Контактирајте со нас сега !

Контактирајте со нас сега !

Лице за контакт: Haiming Чен
мобилен телефон: 008615051486055
Е-пошта: [email protected]
Whatsapp: 008615051486055
Skype: hmchen1988

Посно Текстил доставуваме сите видови на квалитет на ткаенина се користат да се направи облека, Насловна текстил, технички текстил, итн. Посно Текстил надева дека ќе има соработка со сите пријатели дома и во странство врз основа на принципот на взаемна корист и чесни тргување. Ве молиме не двоумете се да контактирате со нас сега!

Избрана Производи

Нашата компанија

 

Посно Текстил копродукции, ограничена. се наоѓа во главниот град на свила—Shengze град, Wujiang Сити, Jiangsu покраината, Кина. Ние сме професионални компанија специјализирана за различни видови на напредни полиестер платно како што следува:

облека ткаенини: габардин ткаенини, pongee, Волна праска ткаенини, шифон ткаенини, микрофибер ткаенини, Koshibo ткаенини, сатен, меморија ткаенини, Оксфорд ткаенини, итн. Се користи во долу јакна, Палто, Единствен, работа Носете, панталони, отворен крпа, под Носете, итн.

Насловна Текстил: постелнина, завеса, кауч, Табела Платно, тапацир ткаенина, итн. Ткаенина материјал бранеа, бела, солидна боење, и печатење.

технички текстил: шатор, Торби, Опфаќа, медицински, морска, индустриски, итн. Обложени со PA, СТП, ПВЦ, TPU, итн. Заврши со отпорен на вода, водоотпорен, УВ заштита, отпорни на оган, итн.

Ткаенина материјал во домот на текстилната и технички спектар текстил ширина од 150 см до 320 цм.

Посно Текстил надева дека ќе има соработка со сите пријатели дома и во странство врз основа на принципот на взаемна корист и чесни тргување.

Профил на компанијата на Lean текстил

блог